/
Hasan Baba Kent - Balkonuk İnşaat - Balıkesir Satılık Daireler

Hasan Baba Kent

Yapılarımız yeni inşaat mevzuatına uygun yapılacak olup, Yıldız Denetim firması tarafından denetimi yapılacaktır. Yapılarımız 56 bağımsız bölümden oluşmaktadır Yapılarımızda TSE standartlarına uygun nervüllü demir kullanılacaktır. Yapılarımız 2,3,4 katlar brüt 127 metre kare,1 inci katlar 112 metrekare olacaktır.Yapılarımızda projesine uygun olarak tabliye betonu BS20 , kolonlar BS20 hazır beton atılacaktır. Yapılarımızın dış duvarları 13.5’ luk tuğla olacak ve üzerine 5 cm.lik dış ısı yalıtımı (mantolama izocam marka) yapılacaktır. Yapılarımızda dış mekanlar için normal sıva üzeri silikonlu dış cephe astarı ve silikonlu dış cephe boyası uygulanacaktır. DYO veya FİLLİ boya olacaktır. Çaty ahşap KARKAS olup üzeri kiremit kaplanacaktır. Taple betonlarda strafor asmolen kullanılacak katlar arası ısı yalıtımı sağlanacaktır İç mekanlar alçı düzleme olup üzerine saten iç cephe boyası uygulanacaktır. Daire giriş kapıları üç kilitli çelik kapı, iç oda kapıları Amerikan pres kapısı olup üst pervaz taçlı olacaktır. Dış pencere doğramaları ve balkon kapıları 60’lık seri PAKPEN pvc olacaktır.

 

Her odada bir adet çift açılır olacaktır . Camlar 4x16x4 ysy cam olacaktır. Dış çerçeve altı 3 cm lik mermer denizlik olacaktır. Banyo ve tuvaletler tavana kadar seramik olacaktır. (Banyolarda 1 metrelik tekneli 6 mm kumlamalı tamperli cam olacak ) Seramik ve fayanslar birinci sınıf Seramiksan veya Çanakkale olacaktır. Taban karoları seramik ,duvar fayansları 25x40 cm ebatında olacaktır. Mutfak tezgahı üzeri fayanslar derz görünümlü olacaktır. Dairelerde bir adet alaturka 1 adet de alafranga tuvalet ve hilton lavabo olacaktır. Armatörler TSE li MYKS tipi olup ECA ekonomik serisindendir. Daire içi konuşma diyafonu olup kapy otomatiği olacaktır. Mermeritli mutfak tezgahı ve tezgah üstü dolaplar Mutfak dolabı gövde suntalem kapaklar membrane olacaktır.Dolaplar alt üst toplam ……… üst kısmında 2 adet cam kapak vardır. Merdiven dairesi basamakları 3 cm lik mermer olacak merdiven basamak korkulukları alüminyum küpeşte olacaktır. Balkonlara 4 syra tuğla örülüp 3 cm’lik mermer parapet 35 cm’lik alüminyum kupeşte olacaktır. Mutfak aspiratörleri tarafımızdan takılacaktır. Dairelerin salonlarına 12000 büte klima takılacaktır. Her daireye ayrı ayrı ARİSTON marka kombi takılacaktır. Petekler BAYKAN panel olacaktır. Tesisat mobil sis. kalorifer borusu kullanılacaktır. Apartmanın inşaat ve tesisat (elektrik-kalorifer-sıhhi tesisat ) imalatlarında proje dahilinde yapılacak olup ilave kabul edilmeyecektir. Dairelerde zeminler, odalar 8 mm kılikli şilteli laminant parke, ıslak zeminler (koridorlar, mutfak,banyo,wc) seramik ile kaplanacaktır. Dairelerde tavanlara kartonpiyer yapılacak salona geniş kartonpiyer ve 8 adet spot takılacaktır. Elektrik priz ve anahtarları TSE li ve YSO belgeli olacaktır. Dairelerin perde korne?leri üçlü olarak tarafymızdan takılacaktır. Apartmanın bahçe duvarları, düzenlemesi ve tabana parke taş döşenmesi işleri müteahhit tarafından yapılacaktır. Bina içerisinde ve Dışında statik ve mimari elektrik, tesisat, kalorifer vs. herhangi bir şekilde değişiklik ve ilave kabul edilmeyecektir.

 

Görüntü kirlilişini ve binaların görünümünün bozulmasını önlemek maksadı için Turksat çanak anten 8 bağımsız bölüme dağılım santralli merkezi tv kablo dö?emesi firmamızın daire sahiplerine hediyesidir. Bodrumlarda sığınak kalktığı için bodrumların tamamında 8 adet kiler oluşturacağız. Bodrumun tabanına komple seramik kaplanacak, yan duvarlara sıva ve boya yapılıp 1 er adet kapy takylacaktır. Kat ittifakı masrafları, SGK primleri, vergi. yapy kullanma, vs. gibi masraflar müteahhit tarafından karşılanacaktır. Daireyi satyn alan mü?terinin sorumlulukları ; tapu harçları elektrik, su, doğal gaz abonelik ve depozitler daireyi satyn alan kişiye aittir. (Müteahhit firma yapı kullanma izin belgesini aldıktan sonra kişiler kat mülkiyetine geçebilirler) yapıların teslim tarihi 31 ARALIK 2012’ dir. Yüklenici firma (Balkonuk Ltd. Şti.) yapıları geçerli sebeplerle gününde teslim edemediği taktirde her daire için ayrı ayrı olmak üzere aylık 600 (Altıyüz Türk Lirası.) TL  kira bedeli vermeyi taahhüt eder.


Tasarım: Özgüweb